Prantslanna võttis kodupubliku ees etapivõidu

Merili Luuk
BRAISAZ Justine (France) BIATHLON : 10 kms Poursuite Femme - Coupe du Monde IBU - Annecy Le Grand Bornand - 16/12/2017 TheophileLaurent/Panoramic PUBLICATIONxNOTxINxFRAxITAxBEL Foto: Theophile Laurent/imago/PanoramiC

Laskesuusatamise MK-sarja etapil Prantsusmaal Le Grand Bornandis sai ühisstardist sõidus karjääri esimese etapivõidu prantslanna Justine Braisaz. Seejuures polnud prantslased kodus kunagi varem MK-etappi võitnud

Braisaz tegi nelja tiiru peale vaid ühe möödalasu ning edestas puhtalt lasknud valgevenelannat Irina Krjukod 11,2 sekundiga. Ka Krjuko jaoks oli võistlus karjääri parim - seni oli tema parim tulemus MK-sarjas üheksas koht.

Kolmanda koha sai sel nädalavahetusel sprindis teise koha saanud, aga jälitussõidu võitnud Laura Dahlmeier, kes kaotas Braisaz'le 19,2 sekundiga.

Ühisstardiga sõitu pääsesid MK-sarja 30 paremat, eestlasi nende seas ei olnud.