Alusalu tegi teist päeva järjest põneva rekordi

Saskia Alusalu.
Saskia Alusalu. Foto: Vladimir Pesnya/Sputnik

Eesti parim naiskiiruisutaja Saskia Alusalu saavutas Saksamaal Erfurtis MK-etapil 3000 meetri B-grupi sõidus neljanda koha.

Eestlanna läbis distantsi ajaga 4.12,61 ning kaotas võitjale 1,37 sekundiga. Kunagi varem pole Alusalu Euroopa jääl uisutades sedavõrd kiiret aega näidanud.

Samasuguse saavutusega sai Alusalu hakkama eilsel võistlusel, kui läbis poole lühema distantsi ajaga 2.01,69 ning teenis B-grupis kuuenda koha.

Täna edestasid eestlannat poolatar Katarzyna Bachleda-Curus (4.11,24) ning norralannad Camilla Lund (+0,39) ja Sofie Karoline Haugen (+1,05).