Tipphetked: sedasi medaleid ei võida - Soome hokimängija karm eksimus karistati kiiresti ära

Soome jäähokinaiskond teenis Pyeongchangi olümpial juba teise kaotuse, kui jäi 1:4 alla Kanadale.

Eriti valus eksimus tabas Soomet esimese kolmandiku lõpus, mil koondise kaitsja litri oma värava all ära kaotas ja Kanada vea kohe ära kasutas. Antud värav tegi seisuks 0:2.

Avavoorus olid soomlannad kaotanud 1:3 ameeriklannadele. Viimases voorus ootab soomlasi eest mäng Venemaaga. Esimesest alagrupist pääsevad kõik naiskonnad seejuures edasi, lihtsalt kaks esimest (USA ja Kanada) lähevad otse poolfinaali ning kaks tagumist (Soome ja Venemaa) veerandfinaali.