Tipphetked: Lõuna-Korea sai Šveitsilt hävitava kaotuse

Pyeongchangi olümpiamängude hokiturniiril sai laupäeval kohalik koondis hävitava 0:8 (0:1, 0:2, 0:5) kaotuse Šveitsi käest.

Turniiri avakohtumises Tšehhile vaid 1:2 kaotanud Lõuna-Korea püsis Šveitsi vastu mängus sisuliselt esimesed kaks perioodi, kuid viimasel kolmandikul laguneti koost ning Euroopa meeskonnal lasti visata viis väravat.

A-alagrupis on kõik meeskonnad mänginud kaks kohtumist ning tabelit juhib Tšehhi viie punktiga, Kanada nelja silmaga platseerub teisele kohale. Šveits avas võiduarve ning on kolmas ja Lõuna-Korea on viimane.

Viimases voorus kohtuvad Tšehhi - Šveits ja Lõuna-Korea - Kanada.