Vali, kes oli olümpiamängudel parim Eesti koondislane!

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Eesti olümpiadelegatsioon avatseremoonial

FOTO: TAIRO LUTTER/PM/SCANPIX BALTICS

Pyeongchangi taliolümpiamängudel osalesid mitmekülgsed Eesti sportlased – osad uisutasid, teised hüppasid, kolmandad suusatasid, neljandad hüppasid ja suusatasid ning viiendad lasid suusatamise vahele veel ka märki. Aga kes neist oli parim? Anna hääl oma lemmikule SIIN!

Eestlaste tulemused Pyeongchangi olümpiamängudel:

Kiiruisutaja Saskia Alusalu: ühisstardi 4. koht.

Kiiruisutaja Marten Liiv: 1500m 33. koht, 1000m 18. koht

Laskesuusataja Johanna Talihärm: 7,5km sprindi 23. koht, 10km jälitussõidu 26. koht, 15km tavadistantsi 50. koht

Laskesuusataja Kauri Kõiv: 10km sprindi 76. koht, 20km tavadistantsi 68. koht, 4x7,5km teatesõidu 13. koht

Laskesuusataja Kalev Ermits: 10km sprindi 36. koht, 12,5km jälitussõidu 41. koht, 20km tavadistantsi 32. koht, 4x7,5km teatesõidu 13. koht

Laskesuusataja Roland Lessing: 10km sprindi 41. koht, 12,5km jälitussõidu 53. koht, 20km tavadistantsi 70. koht, 4x7,5km teatesõidu 13. koht

Laskesuusataja Rene Zahkna: 10km sprindi 75. koht, 20km tavadistantsi 65. koht, 4x7,5km teatesõidu 13. koht

Murdmaasuusataja Raido Ränkel: sprindi 31. koht, 15km vabatehnikas eraldistardi 59. koht, 4x10km teatevõistluse 12. koht

Murdmaasuusataja Karel Tammjärv: 15+15km suusavahetusega sõidu 32. koht, sprindi 52. koht, 15km vabatehnikas eraldistardi 22. koht, 4x10km teatevõistluse 12. koht, sprinditeate 17. koht

Murdmaasuusataja Andreas Veerpalu: 15+15km suusavahetusega sõidu 47. koht, 15km vabatehnikas eraldistardi 58. koht, 4x10km teatevõistluse 12. koht, 50 km klassikatehnikas ühisstardi 

Murdmaasuusataja Marko Kilp: sprindi 18. koht, sprinditeate 17. koht

Murdmaasuusataja Algo Kärp: 4x10km teatevõistluse 12. koht, 50km klassikatehnikas ühisstardi 17. koht

Murdmaasuusataja Tatjana Mannima: 7,5+7,5km suusavahetusega sõidu 56. koht, sprindi 39. koht, 10km vabatehnikas eraldistardi 50. koht, 30km klassikatehnikas ühisstardi 38. koht

Kahevõistleja Kristjan Ilves: normaalmäevõistluse 16. koht, suure mäe võistluse 28. Koht

Kahevõistleja Karl-August Tiirmaa: normaalmäevõistluse 43. koht, suure mäe võistluse 45. Koht

Mäesuusataja Tormis Laine: suurslaalomi 40. koht, slaalomis katkestas

Mäesuusataja Anna Lotta Jõgeva: suurslaalomis katkestas, slaalomi 48. Koht

Suusahüppaja Martti Nõmme: normaalmäevõistluse 47. koht, suure mäe võistlusel 43. koht

Suusahüppaja Artti Aigro: normaalmäevõistluse 55. koht, suure mäe võistlusel 48. koht

Suusahüppaja Kevin Maltsev: normaalmäevõistlusel 56. koht, suure mäe võistlusel diskvalifitseeriti

Tagasi üles