Siim Kaasiku viis olümpiahetke: mõtted Eesti medalist

Siim Kaasik, Pyeongchang
Saskia Alusalu saavutas tänu targale ja julgele sõidule kiiruisutamise ühisstardis Pyeongchangi taliolümpial neljanda koha. Foto: Tairo Lutter

18 päeva, 15 spordiala, 102 medalikomplekti, ohtralt edasi lükatud võistlusi ja ühe eestlanna neljas koht. Postimehe olümpiadelegatsioon võtab Pyeongchangi mängud kokku viie mälestusväärse hetke kaudu ja seda mitte objektiivselt, vaid nii, nagu sporti tuleb vaadata – emotsionaalselt!

Stochmania elab edasi

Kahekordse olümpiavõitjana Pyeongchangi saabunud Poola mägikotkas Kamil Stoch võitis suure mäe võistluselt oma kolmanda olümpiakulla. Tõsi, Pyeongchangi nelja hüppemäe turnee võitjana saabunud Stochi avavõistlus ebaõnnestus. Pööraselt tuulistes ja pealtvaatajatele ebainimlikult külmades oludes toimunud väikese mäe võistlusel jäi teda pronksmedalist lahutama 0,5 punkti.